Ogłoszenia

24.09.2023 r. XXV niedziela zwykła

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA                                       

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

Zapraszamy dziś na godzinę 18.30 na nieszpory niedzielne.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii – Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

 

W sobotę o godzinie 8.00 msza święta za + ks. prałata Bronisława Grzesika w 30 r. śmierci.

Również sobotę o godz. 16.00, podczas uroczystych nieszporów, nastąpi kanoniczne wprowadzenie na urząd proboszcza księdza Damiana Trojana – serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

Po mszy wieczornej zapraszamy na koncert „Pieśni o Bogu ukrytym' z okazji 45 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża zaśpiewa i zagra Marcin Styczeń z Zespołem.

 

Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe: w tygodniu o 8.30 i 17.45, a w niedzielę o 18.15.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlityw (za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny).

 

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby Caritas Diecezji i Parafii, a kolekta będzie przeznaczona jest na potrzeby Diecezji.

 

W tym tygodniu czcimy: w środę – św. Wincentego a Paulo, w czwartek – św. Wacława, w piątek – święto Św. Archaniołów, w sobotę – św. Hieronima.

 

Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz dla dzieci Małego Gościa.

 

Na stronie internetowej naszej parafii w zakładce aktualności oraz w kancelarii trwają zapisy do I Komunii świętej oraz Bierzmowania.


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wszystkich Świętych w Gliwicach, siedziba: Gliwice, Kościelna 4.