Klub Inteligencji Katolickiej

Spotkania Klubu Inteligencji Katolickiej odbywają się w środy od października do czerwca w kaplicy Św. Jadwigi przy ulicy Kościelnej 4 . Początek spotkań o godz.18.00. Program spotkań na rok 2019/2020 będzie w październiku. Zapraszamy. Asystentem kościelnym jest Ks. Sebastian Marecki.

2.X. Ks. S. Marecki, Kościół jako congregatio fidelium i communio sanctorum- święte zwołanie.
9.X. Ks. Rafał Dappa, Zasady ochrony dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i bezradnych przed wykorzystaniem seksualnym w diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej.
16.X Ks. S. Marecki, Z " Pokory Boga" Franciszka Varillona.
23.X Ks. S. Marecki, Wiara a cierpienie- z " Krótkiego zarysu wiary" Franciszka Varillona.
30.X. O. Włodzimierz Zatorski OSB, Być ojcem.

Szczęść Boże, ks. Sebastian Marecki

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wszystkich Świętych w Gliwicach, siedziba: Gliwice, Kościelna 4.